BEZMAKSAS piegāde VISĀ LATVIJĀ virs 2m3!

4.-6.04. piedalīsimies izstādē Rāmavā

4.-6.04. piedalīsimies izstādē Rāmavā
4.-6.04. piedalīsimies 32. starptaustiskajā lauksaimniecības biznesa izstādē Pavasaris. Izstādes laikā prezentēsim mūsu jauno bērnu spēļu laukumiņu GUSTO!
Turpināt lasīt Izveidos: 26.Marts

Dalība Jēkabpils novada Uzņēmēju dižošanās dienās

Dalība Jēkabpils novada Uzņēmēju dižošanās dienās
Uzņēmēju dižošanās pasākums- vieta, kur satiekas labākie! Sestdien, 14. oktobrī, Jēkabpils Sporta centrs hallē norisinājās Jēkabpils novads Uzņēmēju dižošanās pasākums, kurā piedalījās arī SIA Rino Grupa. Mūsu kolēģe Zanda lepni pārstāvēja mūsu uzņēmumu un katram interesentam pastāstīja par piedāvāto sortimentu un tā daudzveidību. Priecājamies par dalību novada vērienīgākajā pasākumā!
Turpināt lasīt Izveidos: 16.Oktobris

Noslēgusies loterija "Brauc uz Rino"

Noslēgusies loterija
Noslēgusies lielā gada loterija Brauc uz Rino, kas norisinājās no 02.05.-29.09.2023. Visa perioda laikā mūsu klientiem bija iespēja laimēt katrā filiālē reizi mēnēsī dāvanu karti no Neste DUS 50,-eur vērtībā. Savukārt, galvenās balvas izloze notika 04.10.2023., kad tika apkopotas anketas no visām mūsu filiālēm. Lielās balvas laimētājs ir Guntis Celms. Apsveicam laimētājus!
Turpināt lasīt Izveidos: 5.Oktobris

RINO GRUPA piedalījās divās izstādēs 2023. gada pavasarī

RINO GRUPA piedalījās divās izstādēs 2023. gada pavasarī
Martā norisinājās industrijas izstāde Ķīpsalā “Māja1 2023”, kurā savu dalību ņēmām arī mēs. Pārstāvējām tādus savus produktus kā dažāda veida kokmateriāli, bērnu rotaļu namiņš, kā arī jaunums produktu klāstā: impregnēti koka SĒTAS PILDIŅI 3D žogu paneļiem RINO FENCE. Maijā norisinājās izstāde Ķīpsalā “Dārzs un dzīves stils”, kurā mēs piedalījāmies ar tādiem produktiem kā bērnu rotaļu laukums PILNAI LAIMEI, bērnu rotaļu namiņš bez paaugstinājuma, kā arī vēl vienu jaunumu produktu klāstā: DUBULTĀ ..
Turpināt lasīt Izveidos: 31.Maijs

LOTERIJA "Brauc uz RINO"

LOTERIJA
Loterija “BRAUC UZ RINO 02.05.- 29.09.2023. Laimē GALVENO balvu Go PRO 11 black kameru vai katru mēnesi dāvanu karti 50,-eur vērtībā katrā mūsu filiālē Loterijas atļaujas nr. 7687 Loterijas noteikumi “Brauc uz Rino”. 1) preču ražotāja, izplatītāja, pārdevēja vai pakalpojumu sniedzēja nosaukums, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese Loterijas organizētāji: SIA RINO TIMBER Reģistrācijas numurs: 40103894016 Juridiskā adrese: Dzirnavu iela 12A, Jēkabpils 3) Latvijas Republikas teritorija; 4) lote..
Turpināt lasīt Izveidos: 28.Aprīlis

Rino Grupa ir kļuvusi par MEBOR oficiālo dīleri

Rino Grupa ir kļuvusi par MEBOR oficiālo dīleri
SIA Rino Grupa ir kļuvusi par oficiālo dīleri MEBOR kokapstrādes iekārtu ražotājam. MEBOR ir lielākais horizontālo lentzāģu ražotājs pasaulē. Nodrošinam dīlertiesības, servisu, apkalpošanu un apmācības visā Latvijas teritorijā. Ieskaties: www.mebor.eu
Turpināt lasīt Izveidos: 21.Februāris