Jelgavā bezmaksas piekabes noma taviem pirkumiem!

Loterijas “Brauc uz RINO” jūnija izlozes rezultāti

Loterijas “Brauc uz RINO” jūnija izlozes rezultāti
Loterijas “Brauc uz RINO” jūnija izlozes rezultāti pa filiālēm. Ogres filiālē- Selvīns Rivars Jelgavas filiālē- Ilze Bogdane Liepājās filiālē- Uldis Doniņš Jēkabpils filiālē- Sandis Gulbinskis Laimests: 50,-eur dāvanu karte no NESTE DUS Apsveicam laimētājus!
Turpināt lasīt Izveidos: 4.Jūlijs

Loterijas „Brauc uz RINO“ maija izlozes rezultāti

Loterijas „Brauc uz RINO“ maija izlozes rezultāti
Loterijas “Brauc uz RINO” maija izlozes rezultāti pa filiālēm. Ogres filiālē- Ilvars Grabovskis Jelgavas filiālē- Gatis Blaus Liepājās filiālē- Andris Pujats Jēkabpils filiālē- Alvis Markevičs Laimests: 50,-eur dāvanu karte no NESTE DUS Apsveicam laimētājus!
Turpināt lasīt Izveidos: 2.Jūnijs

RINO GRUPA piedalījās divās izstādēs 2023. gada pavasarī

RINO GRUPA piedalījās divās izstādēs 2023. gada pavasarī
Martā norisinājās industrijas izstāde Ķīpsalā “Māja1 2023”, kurā savu dalību ņēmām arī mēs. Pārstāvējām tādus savus produktus kā dažāda veida kokmateriāli, bērnu rotaļu namiņš, kā arī jaunums produktu klāstā: impregnēti koka SĒTAS PILDIŅI 3D žogu paneļiem RINO FENCE. Maijā norisinājās izstāde Ķīpsalā “Dārzs un dzīves stils”, kurā mēs piedalījāmies ar tādiem produktiem kā bērnu rotaļu laukums PILNAI LAIMEI, bērnu rotaļu namiņš bez paaugstinājuma, kā arī vēl vienu jaunumu produktu klāstā: DUBULTĀ ..
Turpināt lasīt Izveidos: 31.Maijs

LOTERIJA "Brauc uz RINO"

LOTERIJA
Loterija “BRAUC UZ RINO 02.05.- 29.09.2023. Laimē GALVENO balvu Go PRO 11 black kameru vai katru mēnesi dāvanu karti 50,-eur vērtībā katrā mūsu filiālē Loterijas atļaujas nr. 7687 Loterijas noteikumi “Brauc uz Rino”. 1) preču ražotāja, izplatītāja, pārdevēja vai pakalpojumu sniedzēja nosaukums, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese Loterijas organizētāji: SIA RINO TIMBER Reģistrācijas numurs: 40103894016 Juridiskā adrese: Dzirnavu iela 12A, Jēkabpils 3) Latvijas Republikas teritorija; 4) lote..
Turpināt lasīt Izveidos: 28.Aprīlis

Rino Grupa ir kļuvusi par MEBOR oficiālo dīleri

Rino Grupa ir kļuvusi par MEBOR oficiālo dīleri
SIA Rino Grupa ir kļuvusi par oficiālo dīleri MEBOR kokapstrādes iekārtu ražotājam. MEBOR ir lielākais horizontālo lentzāģu ražotājs pasaulē. Nodrošinam dīlertiesības, servisu, apkalpošanu un apmācības visā Latvijas teritorijā. Ieskaties: www.mebor.eu
Turpināt lasīt Izveidos: 21.Februāris

Uzstādam jaunu līniju

Uzstādam jaunu līniju
Uzstādam dēļu šķelšanas līniju Stenner ar TM Systems mehanizāciju un jaudu 200 m/min
Turpināt lasīt Izveidos: 12.Septembris